U nás máte dopravu na všechno zboží při platbě převodem ZDARMA!

Novinky

Proč koupit repasovaný počítač?

Výhody a nevýhody koupě repasovaného počítače

Repasovaný počtač je použitý produkt, který byl otestován, vyčištěn, opraven, upgradován (v některých případech) a poté znovu prodán. U počítačů a mobilních zařízení jsou u těchto produktů také vymazána data a disky obnoveny do továrního nastavení.

Od opětovné použitelnosti stávající technologie až po hloubkovou revizi a analýzu počítače může být repasovaný počítač ideálním řešením.

Klady

  • Úspora nákladů – Repasované počítače jsou výrazně levnější než nové počítače a tyto úspory se rychle sčítají. Na přeplnění jsou repasované notebooky často zlevněny o 10 až 25 procent nebo více z původní maloobchodní ceny notebooku. Nákup repasovaných počítačů představuje vhodnou alternativu k upgradu na novou technologii.
  • Certifikováno pro další prodej – Repasované počítače procházejí přísným procesem, aby byly k dispozici pro další prodej. Když například hledáte repasované počítače, nezapomeňte, že baterie notebooků časem ztrácejí schopnost udržet plné nabití. V procesu renovace jsou baterie testovány a podle potřeby vyměňovány.
  • Opětovné použití materiálů – Repasované počítače poskytují jistotu a klid při ochraně životního prostředí. Opravy a vylepšení vlastností a funkcí počítače mohou způsobit, že bude znovu použitelný.
  • Technologie nejnovější generace – Repasované počítače vám umožňují testovat funkce nejnovější generace, aniž byste museli platit vyšší cenu za zcela nový systém. Při budoucích nákupech mohou spotřebitelé lépe pochopit, které funkce jsou pro ně důležité.
  • Záruka v mnoha případech stejná jako u nového zboží