U nás máte dopravu na všechno zboží při platbě převodem ZDARMA!
Měna
CZK
Jazyk
Čeština

BLOG

Články nejen ze světa repasovaných notebooků a počítačů, ale i zajímavosti ze světa IT

Proč kupit repasovaný počítač?

Výhody a nevýhody koupě repasovaného počítače

Repasovaný počtač je použitý produkt, který byl otestován, vyčištěn, opraven, upgradován (v některých případech) a poté znovu prodán. U počítačů a mobilních zařízení jsou u těchto produktů také vymazána data a disky obnoveny do továrního nastavení.

Od opětovné použitelnosti stávající technologie až po hloubkovou revizi a analýzu počítače může být repasovaný počítač ideálním řešením.

Klady

  • Úspora nákladů – Repasované počítače jsou výrazně levnější než nové počítače a tyto úspory se rychle sčítají. Na přeplnění jsou repasované notebooky často zlevněny o 10 až 25 procent nebo více z původní maloobchodní ceny notebooku. Nákup repasovaných počítačů představuje vhodnou alternativu k upgradu na novou technologii.
  • Certifikováno pro další prodej – Repasované počítače procházejí přísným procesem, aby byly k dispozici pro další prodej. Když například hledáte repasované počítače, nezapomeňte, že baterie notebooků časem ztrácejí schopnost udržet plné nabití. V procesu renovace jsou baterie testovány a podle potřeby vyměňovány.
  • Opětovné použití materiálů – Repasované počítače poskytují jistotu a klid při ochraně životního prostředí. Opravy a vylepšení vlastností a funkcí počítače mohou způsobit, že bude znovu použitelný.
  • Technologie nejnovější generace – Repasované počítače vám umožňují testovat funkce nejnovější generace, aniž byste museli platit vyšší cenu za zcela nový systém. Při budoucích nákupech mohou spotřebitelé lépe pochopit, které funkce jsou pro ně důležité.
  • Záruka v mnoha případech stejná jako u nového zboží
Repasovaný notebook Lenovo YOGA 11e

Malý pracant s velkým výkonem. To je repasovaný notebook který jsme nedavno zařadily do nabídky za skvělou cenu. Kdo chce notebook na cesty a hledí na místo v jeho baťohu tak pro něj je Lenovo YOGA 11E jako stvořený. Pár kusů je již skladem za zaváděcí cenu tak neváhejte objednávat. Na tento repasovaný notebook poskytujeme 2 roky záruku jako na nové zboží.

Soutěž

SOUTĚŽ o NOTEBOOK!

 

Pravidla soutěže na facebooku s repasy.eu:

 

Podmínky pro zařazení do slosování o notebook HP Stream 11 Pro G5 - Win11Pro

Co musíš udělat abys vyhrál? Je to jednoduché.

 

- Lajkuj a sdílej příspěvek mezi všechny svoje přátele

- Sleduj naši stránku https://www.facebook.com/eshoprepasy na facebooku

- Sleduj nás na instagramu https://www.instagram.com/eurepasy/

- do komentáře pod soutěží na FB pošli odkaz na produkt, který se ti na našem eshopu líbí nebo tě zaujal

 

Slosování proběhne po kontrole výše uvedených podmínek náhodně z Vašich komentářů. Soutěže se nesmí účástnit přátelé správců stránky eshoprepasy ani její správci a autoři. Slosování proběhne 1.3.2024

 

Každý soutěžící může vložit maximálně 1 komentář do slosování, v opačném případě bude soutěžící vyřazen.