-60%

Nintendo Switch - Neon Red&Blue Joy-Con + 4xvolant Mario Kart + 4x ovladač Joy-Con + 7x hra

Herní konzole - hybridní (do ruky / k TV), 6,2" displej, HDD 32 GB, Slot pro paměťové karty, kapacita baterie 4310 mAh, barva neon red&blue


Produt obsahuje: Nintendo Switch, 4xvolant Mario Kart, 4x ovladač Joy-Con, hry Super Mario Odyssey, WRC 8, Ion Fury, The Witcher – Wild Hunt, FIFA20, Splatoon 2, Atari Flashback Classics Vol. 1

Kód: switch
Nákup na splátky

iplatba- splátková kalkulačka

Dostupnost: Poslední 1 ks skladem

Běžná cena: 20 000,00 Kč

Akční cena Vč. DPH: 7 990,00 Kč Bez DPH: 6 603,31 Kč

Podrobnosti
Detaily

Modulární herní konzole Nintendo Switch s čipem NVIDIA Tegra

Herní konzole Nintendo Switch je v podstatě výkonný tablet, který má dvojici ovladačů po stranách a umí se během sekundy připojit k televizoru prostřednictvím dokovací stanice. Nintendo zatím neoznámilo finální hardwarové parametry, ale už nyní je jasné, že hlavní roli sehraje zcela nový procesor Tegra od společnosti NVIDIA.

Nintendo Switch zastoupí i domácí herní konzoli

Nintendo Switch je průlomová domácí herní konzole složená ze tří dílů. Ten první představuje samotná výpočetní jednotka konzole s 6,2" displejem. Za druhou část lze považovat dokovací stanici, do které se vkládá výpočetní jednotka. Díky konektoru HMDI přenáší Full HD obraz na vaší televizi. Poslední část představují pokrokové odnímatelné ovladače Joy-Con.

Multifunkční ovladače Joy-Con

Joy-Con ovladače dokáží nezávisle na sobě snímat pohyb a navíc zvládají pokročilou vibrační odezvu. Díky integrované IR kameře rozpoznají i vzdálenost a tvar. Můžete se tak těšit i na neotřelé pohybové hry.

Lokální multiplayer kdekoli vás napadne

Ovladače pak lze využívat různými způsoby. Buďto je zapojíte do příslušenství zvaného Joy-Con Grip, se kterým působí více jako tradiční konzolový ovladač. Nebo je možné ovladače používat zvlášť a hrát tak třeba i ve dvou lidech, případně zůstanou připojené přímo ke konzoli Nintendo Switch.

Pohodlné trackpady

V handheldovém módu je Switch velmi zábavné zařízení s pohodlným ovládáním, které o mnoho procent zvýší veškeré herní zážitky. Navíc si můžete pořídit v rámci dodatečného příslušenství hned několik barevných provedení.

S Nintendo Switch zažijete hromadu zábavy

Nintendo Switch váš přenese do herního světa plného zcela nových titulů snad ve všech žánrech. Už nyní je domluvena spolupráce napříč celým světem. Své hitovky si chystají Activision, Electronic Arts, Take-Two Interactive, Ubisoft, Warner Bros. Interactive Entertainment a hlavní japonští vydavatelé.

Produt obsahuje: Nintendo Switch, volant Mario Kart, 4x ovladač Joy-Con, hry Super Mario Odyssey, WRC 8, Ion Fury, The Witcher – Wild Hunt, FIFA20, Splatoon 2, Atari Flashback Classics Vol. 1

Další informace
Další informace
Kódswitch
Hmotnost (kg)0
Záruka12 měsíců