Anycubic Photon

3D tiskárna SLA, tiskový prostor 115mm×65mm×155mm, tiskový materiál UV Resin (Pryskyřice), tloušťka vrstvy 0.025mm-0.1mm, rychlost tisku 8s/vrstva, dotykový displej, možnost tisku: USB disk

Kód: 3d20081401
Nákup na splátky

iplatba- splátková kalkulačka

Dostupnost: Poslední 2 ks skladem

Vč. DPH: 11 990,00 Kč Bez DPH: 9 909,09 Kč
Podrobnosti
Detaily

Anycubic Photon SLA

  • Díky SLA technologii tisku nabízí mimořádnou přesnost a skvělé provedení detailů
  • Materiál: pryskyřice 405 nm
  • Ochranné prvky pro bezpečné používání
  • V základním balení Anycubic Photon SLA naleznete vše potřebné
  • Uživatelsky přívětivé ovládání prostřednictvím dotykového displeje
  • 3D tiskárna Anycubic Photon tiskne z USB disku

Přesná 3D tiskárna Anycubic Photon

Cenově dostupná SLA 3D tiskárna Anycubic Photon je vybavena vestavěným operačním systémem a 2,8" dotykovou obrazovkou, díky čemuž poskytne stabilní offline tisk. Stačí připojit externí USB disk, zvolit soubor a zahájit tiskovou úlohu. 5,5" 2K maskovací LCD displej Anycubic Photon UV se následně postará o detailní 3D tisk s velmi jemnou strukturou až do několika mikrometrů.

Rychlá příprava

Software Anycubic Photon Slicer, který je součástí balení, nabízí přehledné uživatelské rozhraní s jednoduchým ovládáním a rychlým zpracováním 3D modelů do podoby tiskových dat.

Dotykový displej 3D tiskárny Anycubic Photon

Pomocí 2,8" dotykového displeje můžete kromě nastavení základních funkcí tiskárny zobrazit i náhled modelu v reálném čase či sledovat aktuální stav tiskové úlohy.

Snadné vyrovnání

Díky propracované konstrukci 3D tiskárna Anycubic Photon umožňuje snadné vyrovnání platformy pomocí přesného seřizovacího mechanismu.

Ohromující kvalita tisku

SLA technologie využívá k tisku speciální laser (UV záření), který postupně vytvrzuje vrstvy tekutého polymeru do požadovaného tvaru. Oproti ostatním 3D tiskovým technologiím je mnohem přesnější a flexibilnější. Anycubic Photon využívá jako tiskový materiál fotoreaktivní 405nm pryskyřici.

Další informace
Další informace
Kód3d20081401
Hmotnost (kg)6.6
Záruka24 měsíců