Notebook Dell Precision M6600 pro náročné profesionály

Repasovaný notebook Dell Precision M6600 za skvělou cenu 11.990,- Kč potěší rychlostí zpracování, bezproblémovým provozem, spolehlivostí. Je vhodný pro specialisty a práci s náročnými CAD programy. Ostatně, jak je u značky Dell zvykem. Působí od pohledu elegantním a atraktivním dojmem. Žádné kanceláři neudělá ostudu.


Notebook Dell Precision M6600 pro náročné profesionály

2jádrový procesor se 4 vlákny Intel Core i5-2520M má 3MB cache. A také Turbo Boost a dle potřeby může pracovat až na frekvenci 3.2GHz. Grafická karta je dedikovaná AMD FirePro M6900 2GB GDDR5. Notebook disponuje 8GB RAM DDR3 a SSD diskem s kapacitou 128GB. O rychlý přenos dat z externích nebo na externí zdroje se postarají USB 3.0, které jsou kompatibilní i se staršími typy přenosných pamětí USB 2.0.

Dell Precision M6600

Pokud chcete větší prostor na vaše data, můžete si nechat vyměnit disk SSD až na 480GB nebo na HDD 1TB. SSD zvládá programy i objemnější balíky dat zpracovávat podstatně rychleji, navíc je i odolnější.

Potřebujete-li odprezentovat svoji práci na televizoru nebo větším monitoru, či přes projektor, poslouží vám DisplayPort nebo HDMI. Tak i vysoká grafická kvalita vaší práce, videa nebo audia zůstane i po přenosu beze změny. Oba porty jsou podporovány světovými výrobci elektroniky, vždy bude v dosahu zařízení propojitelné jedním z těchto dvou portů.

Dell Precision M6600

Displej notebooku Dell Precision M6600 má dostatečnou úhlopříčku i kvalitu (17,3″ HD + LED s rozlišením 1600x900px), aby splnil vysoké nároky specialistů, jako jsou konstruktéři, architekti, grafici, anebo běžní uživatelé, kteří se nespokojí s průměrem.

Notebook Dell Precision M6600 je vybavený numerickou klávesnicí, webkamerou a dalšími přídavnými mechanismy. Předinstalovaný je operační systém Windows 10 Professional.

Kategorie: Recenze

Komentáře nejsou povoleny