Nový herní Luneco Gamer X28 s 5letou zárukou

Herní počítač Luneco Gamer X28 je ideální i pro náročnější zpracování grafiky a videí, hravě zvládne nejnovější a nejnáročnější PC hry. Využijí ho youtubeři, profesionální grafici, ale i zapálení hráči PC her. Základní výbavu PC (AMD Ryzen 7 2700 (8x 3,20–4,10GHz), 16GB RAM DDR4, 240GB SSD M.2 + 2TB HDD, MSI nVidia GTX 1050 Ti Gaming X 4GB GDDR5, LAN, USB 3.0, USB 2.0, HDMI, DVI, DisplayPort, skříň GENESIS IRID 300 BLUE MIDI TOWER USB 3.0, zdroj 650W, Windows 10 Professional) lze ještě vylepšit.


Nový herní Luneco Gamer X28 s 5letou zárukou

Procesory RYZEN patří v posledních letech mezi nejlepší procesory na trhu. Jejich výborné ceny dovolují sestavovat špičkové počítače za dostupné ceny. Herní počítač Luneco Gamer X28 je vybavený vylepšenou verzí AMD Ryzen 7 2700. 8jádrový procesor je velmi výkonný, efektivní, s rozumnou spotřebou a nižšími nároky na chlazení. Tento procesor je vhodný i pro taktování. Přetaktováním procesoru se zvyšuje výkon. Což se hodí u některých her, nebo pro celkový ještě vyšší výkon počítače. S přetaktováním procesoru stoupá následně i spotřeba energie a počítač má vyšší potřebu chlazení. Tento konkrétní procesor je skvěle vyladěný pro běžné uživatele, kteří nemají potřebu nebo nechtějí do fuknčnosti počítače dále zasahovat a přesto si chtějí užít co možná nejlepší vlastnosti celého počítače.

Luneco Gamer X28

Procesor se společně s paměťovou kartou 16GB RAM DDR4, s rychlým SSD diskem s kapacitou 240GB, s dalším pevným diskem s kapacitou 2TB a s grafickou kartou MSI nVidia GeForce GTX 1050 Ti Gaming X 4G, postará o plynulý a rychlý přenos dat, zpracování zvuku i grafiky. Žádné sekání obrazu nebo dlouhé čekání (i při zpracování náročnějších souborů a programů) vás s takto vybaveným počítačem nepotká.

Luneco Gamer X28

K počítači je možné přidat i další pevný disk s kapacitou 2TB. Paměťovou kartu rozšířit až na 64GB DDR4. Vyměnit grafickou kartu za AMD Radeon RX 580 8GB GDDR5 a přidat vodní chlazení. Záruka 5 let na tento nový počítač je víc než dostačující. Spokojení budete i s množstvím portů už přímo ve stylové herní skříni Genesis IRID 300 BLUE Midi Tower USB 3.0. Pomocí přiloženého dálkového ovladače můžete měnit podsvícení ventilátorů a regulovat jejich otáčky. Předinstalovaný je operační systém Windows 10 Professional.

Luneco GamerX28

Kategorie: Recenze

Komentáře nejsou povoleny