Notebook Lenovo ThinkPad X240

12,5″ notebook Lenovo ThinkPad X240 bude při práci velmi svižný a spolehlivý. Rychlost zpracování souborů vám zajistí paměť 8GB RAM DDR3 a 120GB SSD (je možné navýšení na SSD 240 GB).


Notebook Lenovo ThinkPad X240

Repasovaný notebook je v nabídce e-shopu za zvýhodněnou cenu 6.990,- Kč (z původních 13.000,- Kč). Nový stál svého času kolem 25.000 Kč. Notebooky značky Lenovo patří k nejoblíbenějším značkám pro repas, protože jsou známé svou spolehlivostí a po technické kontrole, případně výměně součástí za nové, během repasování, pak dobře pracují i mnoho dalších let. Tento konkrétní notebook Lenovo ThinkPad X240 využijete v kanceláři i doma. Pro podnikání, ale i běžné využití při serfování na internetu, psaní e-mailů, sledování filmů, na cestách...

Odolná konstrukce notebooku je vyrobená z pevné hořčíkové slitiny a z tvrzených plastů. Displej je opatřený titanovými panty. Povrch notebooku je matný a neklouzavý, abyste ho mohli často bezpečně přenášet. Také monitor je uzpůsobený i náročnějším provozům a využívání na přímém slunci. Díky matnému displeji se nemusíte obávat nepříjemných odlesků.

Lenovo ThinkPad X240

Procesor Intel Core i5 patří svým výkonem mezi špičkové procesory. Je opatřený technologií Intel Turbo Boost, díky které si můžete snadno navýšit výkon procesoru. V kombinaci s další výbavou notebooku snadno zpracujete i fotografie, videa a další náročné programy. Maximální komfort při práci zajišťuje také patentovaná klávesnice Accutype. Za důmyslné rozmístění kláves získala ocenění odborných kritiků, a kromě toho je i voděodolná. Součástí výbavy je také WiFi, Bluetooth, čtečka paměťových karet, čtečka otisků prstů, USB 3.0, Webkamera.

Kategorie: Recenze

Komentáře nejsou povoleny