AKCE na notebook Lenovo ThinkPad T420 120GB SSD

Notebook Lenovo ThinkPad T420 nyní najdete na e-shopu Repasy.eu za akční cenu 5.490,- Kč (původně stál 13.000,- Kč). Notebooky Lenovo patří k velmi odolným značkám, které jsou vhodné k repasování, tedy k výměně části vnitřních součástek za nové. Tato řada obdržela zlatou certifikaci právě díky kombinaci vysokého výkonu, odolné konstrukce a bohaté výbavy. A díky repasování pořídíte tyto špičkové stroje za pár tisíc korun. Využijete je pro domácí účely, ale i pro podnikání.

Konfigurace, tedy hardwarové i softwarové vybavení notebooku si můžete nechat za příplatek upravit, ale už v základním vybavení najdete vše, co potřebujete pro běžný provoz notebooku s kancelářskými programy, nebo na surfování po internetu, sledování filmů apod.


AKCE na notebook Lenovo ThinkPad T420 120GB SSD

Notebook Lenovo ThinkPad T420 má kromě odolné konstrukce také voděodolnou klávesnici, která zvládne i trochu polití kávou apod. Kostra notebooku je vyrobená pomocí slitiny, elastického polykarbonátu a využití uhlíkových vláken. Tyto konstrukce odolávají i při nějakém tom pádu, bouchnutí apod. V rodinách s malými dětmi, domácími mazlíčky, nebo na pracovištích s extrémnějšími podmínkami se právě tyto odolné notebooky vřele doporučují k využití. Monitor s LCD displejem je připevněný kovovými závěsy. Což zvyšuje odolnost při častém přenášení. Běžně například využíváme v kanceláři repasovaný Lenovo T500 a při přenášení na krátké vzdálenosti jej neseme v chodu za displej. Několik let bez úrazu a poškození. Vydržel i několik polití či pocákání klávesnice, mechanické drsnější zacházení... Kdo tyto odolné notebooky vyzkoušel, nechce jiné.

Lenovo ThinkPad T420

Dalším plusem notebooku Lenovo ThinkPad T420 je bohatá výbava. Za necelých 5.500 Kč získáte notebook se základní deskou Intel Core i5-2520M (2,50 - 3,20GHz), paměťovou kartu 4GB RAM DDR3, SSD disk 120GB výborný hlavně díky vysoké rychlosti čtení i zápisu. Kombinaci 4GB paměťové karty a SSD disk oceníte při využívání velkých a náročných souborů a programů. Vše se načte, uloží a poběží mnohem rychleji. Nedílnou součástí je také WiFi, Bluetooth, čtečka paměťových karet, přehrávač DVD-RW použitelný i k vypalování a operační systém Windows 10 Professional.

Lenovo ThinkPad T420

Kategorie: Recenze

Komentáře nejsou povoleny